Департамент культури, інформаційної політики та туризму

 

 м.Суми, майдан Незалежності, 2, 40000 

Приймальня: (0542) 63-13-21
Факс:(0542) 62-12-03
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.Доступ до публічної інформації

Закон України «Про доступ до публічної інформації» зобов'язав всіх розпорядників інформації, передбачених статтею 13 Закону, надавати та оприлюднювати публічну інформацію – відображену та задокументовану будь-якими засобами та на будь-яких носіях, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожен має право звернутися до розпорядника інформації із запитом незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Департаментом культури, інформаційної політики та туризму забезпечується виконання вимог до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Запит на інформацію можна подати: 

- електронною поштою за спеціальною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

- письмово за адресою: майдан Незалежності, 2 , м. Суми, 40000;

- телефоном: 63-13-21;

факсом: 62-12-03.

 

Законодавство та нормативно-правові акти

Право на доступ до публічної інформації

Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на отримання публічної інформації

Порядок оскаржень рішень розпорядника інформації, їх дій чи бездіяльності